We Dwoje

Dwudniowy pakiet pobytowy dla dwojga to wspaniała okazja, by spędzić czas razem z ukochaną osobą. W naszym hotelu czeka na Państwa wspólny relaks przy romantycznej kolacji, a urokliwy Zamość i jego okolica zachęci do wspólnych spacerów.

Więcej

Andrzejki II

Andrzejki to idealny czas na wróżby. Noc z 29 na 30 listopada, czyli wigilia świętego Andrzeja ma magiczną moc. Wtedy wszystkie andrzejkowe wróżby, a zwłaszcza wróżby miłosne sprawdzają się! Andrzejki 2017 spędź razem z nami w Zamościu !

Więcej

Andrzejki I

Andrzejki zbliżają się wielkimi krokami...wróżby, zabawa, magiczna aura. Nie masz jeszcze planów na ten dzień? Mamy dla Was propozycje pobytu w Hotelu Koronny oraz możliwość udziału w Balu Andrzejkowym. Pospiesz się zanim zabraknie miejsc!

Więcej

Wellness dla Przyjaciółek

Zrób niespodziankę przyjaciółce i wybierz wyjątkowy pobyt w Hotelu Koronny podczas którego nadrobicie babskie zaległości,zapominając o troskach i zmartwieniach.Oddajcie się chwilą błogiego relaksu w najlepszym towarzystwie,robiąc coś tylko dla siebie

Więcej

Letni Rodzinny Weekend

Jeśli pragną Państwo odpocząć od pracy i oderwać się od codzienności zapraszamy z rodziną na Roztocze. Na dzieci czeka świetna zabawa w kąciku dziecięcym i harce w hotelowym ogrodzie. Przygotowaliśmy dla Państwa wycieczkę do zoo i parku linowego.

Więcej

Wieczór Kawalerski

Zastanawiasz się, jak zaaranżować wieczór stanowiący ostatnie "chwile wolności" przyszłego Pana Młodego? Pragniesz, aby to wydarzenie było niezwykłe i na zawsze zapisało się w Jego pamięci? Obowiązkowo musicie spędzić swój wieczór kawalerski u Nas!

Więcej

Wieczór Panieński

Takie imprezy kojarzą się głównie z dobrą imprezą w klubie w gronie przyjaciółek. Obsługa Hotelu Koronny. Zaoferuje Paniom scenariusze na wieczór i pokaże jak skutecznie wyszaleć się w "ostatnich dniach wolności".

Więcej

Tygodniowy pobyt w Zamościu

Zabierz swoją rodzinę w malownicze zakamarki Roztocza. Zamość przywita Was swoim renesansowym duchem, pięknymi zabytkami i cudowną okolicą, a Hotel****Koronny dopieści luksusem oraz profesjonalną obsługą. To będzie na pewno niezapomniany czas relaksu

Więcej

Romantyczne Zaręczyny

Jak zaręczyny to tylko w Hotelu****Koronny. Poszukujesz wyjątkowego miejsca, które swym urokiem sprawi, że Twoje oświadczyny będą niepowtarzalne i na długo zapadną w Waszej pamięci? Zapraszamy do Zamościa miasta, które kradnie serca i porusza duszę.

Więcej

Sesja fotograficzna

Wyjątkowy prezent dla kogoś Bliskiego… Zakup voucher na sesję ślubną lub inną wyjątkową okazję w Hotelu Koronny. Będzie to absolutnie niezapomniana pamiątka dla Młodej Pary.

Więcej