Hotel Koronny – posiadamy piękną salę weselną

Hotel Koronny posiada piękną, stylową salę weselną, dzięki której nie trzeba długo szukać idealnego miejsca na organizację wielkiego dnia. Przestronne wnętrze doskonale nadaje się do tego typu okazji, a jego nowoczesna aranżacja udekoruje każdą parę młodą. Dodatkowo sala posiada obszerny parkiet, co zdecydowanie zwiększa możliwości taneczne. Bestioryczne ściany znakomicie wspomogą wystrój sali.

Jeśli chodzi o jedzenie, Klienci mogą cieszyć się atrakcyjnymi menu i lokalnymi przysmakami. Profesjonalna obsługa niweluje konieczność samodzielnego planowania i przygotowywania potraw. Na życzenie Hotel oferuje również zespół muzyczny, ogrodników oraz inne usługi dotyczące obsługi imprez.

Gospodarzem hotelu jest sama para młoda, która cieszy się łatwym planowaniem najważniejszego dnia swojego życia dzięki doskonałej obsłudze i profesjonalizmowi personelu. Dodatkowo ta imponująca sala ma standardowe ceny, co czyni ją bardzo atrakcyjną dla gości.

Jeśli szukacie odpowiedniego miejsca dla swojego ślubu lub wesela to proponujemy skorzystać z sali organizowanej przez Hotel Koronny! Gwarantujemy, że będzie to wyjątkowa okazja i jeden z najbardziej niezapomnianych momentów waszego życia!

Hotel Koronny to piękne miejsce na wyjątkowe wesele. Zaplanowanie uroczystości do Kornonego to szansa na niezapomniane wrażenia i wspaniałe wspomnienia. W naszym hotelu dysponujemy przestronną i elegancką salą weselną.

Sala jest nie tylko imponujących rozmiarów ale również okazałym i atrakcyjnym miejscem, które idealnie nada się do zaplanowania wesela, na jakie zawsze marzyliście. Podczas uroczystości, goście będą mogli cieszyć się doskonałymi warunkami, jakich dostarcza Hotel Koronny: eleganckimi wnętrzami, zaskakująco ciekawym wystrojem i równocześnie łatwym dostępem do atrakcji miasta. Zapewniamy velerennte audio-wizualne abyście mogli dodatkowo uatrakcyjnić Wasze przyjecie.

Oprócz samego pomieszczenia na wesele posiadamy również inne usługi do dyspozycji państwa młodych oraz ich gości. Oferta gastronomiczna, zabezpieczenia specjalności i przekąski, a także przede wszystkim nasze profesjonalne usługi, które dadzą gwarancje sukcesu i zapewnią towszystkim magiczną atmosferę.

Jeśli chcecie odpoczac po całym dniu pełnym wrażeń możecie skorzystać z naszych luksusowych pokoi lub skontaktować się z recepcją po więcej informacji na temat innych usług.

W ostatnim czasie, nasze hotel Koronny posiada piękną salę weselną. Miejsce to jest perfekcyjne na wszelkiego rodzaju wyjątkowe uroczystości. Przede wszystkim, trzeba powiedzieć, że sala jest ładnie urządzona i bardzo słoneczna, wypełniona obrazu-wicie i dekoracjami. Ma również bardzo dużo miejsca dla gości – ponad 500 osób – oraz komfortowe komplety mebli do siedzenia.

To co naprawdę wyróżnia tą salę weselną to jej piękny taras z widokiem na ogród. To po prostu idealne miejsce dla młodej pary, aby uwolnić się od napięcia i zrelaksować się po ceremonii ślubnej. Mamy również profesjonalnych fotografów, którzy maj Rare możliwość uwiecznienia ten szczególny dzień.

Nasi profesjonaliści od eventów pomogą Państwu w organizacji przyjęcia, a szefowie kuchni przygotują pyszne posiłki dla gości. Bardzo cieszymy się z możliwości tego miejsca i zachwalamy go jako idealne miejsce na zorganizowanie idealnego ślubu lub innych rodzinnych imprez okolicznościowych!

Hotel Koronny to piękne, eleganckie miejsce oferujące usługi hotelowa w urokliwym miasteczku. Natura zapewnia tu spokój i relaks, a pobliskie góry i jeziora zapewniają niezapomniane widoki. Co nas wyróżnia spośród innych hoteli w okolicy? Przede wszystkim posiadamy piękną salę weselną idealną do organizacji różnych okazji i uroczystości. Jest doskonale przygotowana do urządzenia nawet najbardziej szykownych przyjęć weselnych. Sala jest kilkunasto, lub nawet kilkudziesięciometrowa i może pomieścić do 300 osób. Dodatkowo dysponujemy szerokim zapleczem kuchennym oraz biurowym, dzięki czemu organizacja imprezy będzie 100% profesjonalnie przygotowana! Co więcej – nasze profesjonalne osoby dbają o goście, aby mieli jak najlepsze wrażenia z pobytu. Dlatego jeśli myślisz o uroczystej imprezie weselnej – zadzwoń do nas lub odwiedź nas na stronie internetowej, aby dowiedzieć się więcej!