Hotel Koronny – sala weselna

Wielu przyszłych małżonków wybiera Hotel Koronny jako idealne miejsce, aby rozpocząć nowy rozdział w ich życiu. Ten piękny hotel oferuje nie tylko uroczyste i szykowne miejsce na Wasze wesele, ale również doskonałą obsługę gości i wspaniałe wnętrza zapewniające romantyczną atmosferę.

Sala weselna Hotelu Koronny to prawdziwa przystań dla romantyków. Wyposażona jest w przestronne witryny, piękną kryształową lampę i subtelne ornamenty, które stanowią doskonały tło dla tego szczególnego dnia. Przestronny taras pozwoli Ci uczcić przyjęcie na świeżym powietrzu, a sala bankietowa sprawdzi się idealnie do organizacji przyjazdu od rodzin i przyjaciół.

Wszystkie usługi oferowane w Hotelu Koronny są najwyższej jakości i doskonałe do organizacji niewiarygodnie romantycznego i szykownego przyjęcia. Profesjonalny personel bardzo chętnie zadba o Państwa każde potrzeby i zagwarantuje, aby Wasza uroczystość była nie tylko magiczna, ale również komfortowa. To miejsce to po prostu ideał dla par marzących o niesamowitym i niezapomnianym dniu!

Na tegorocznym sezonie weselnym możemy mówić o dużym powodzeniu Hotelu Koronny, który oferuje jedną z najbardziej atrakcyjnych i przestronnych sal weselnych w regionie! Pięknej architektury, luksusowych wnętrz i oryginalnych oświetleń, Hotel Koronny ma wszystko czego potrzebujesz, aby stworzyć ten niezapomniany dzień pełen miłości.

Jeżeli goście poczują głód po tańcu i szaleństwach na parkiecie to przygotowana infrastruktura może spełnić dosłownie każde życzenie. Oferowane są również usługi cateringu z doboru kilka nowoczesnych autorskich menu, świeży bufet ozdobiony sezonowymi produktami a także szeroki wybór przekąsek czy deserów.

Uroczystość zakończy się pięknie, bowiem plener otaczający hotel idealnie pasuje do romantycznego uczucia jakim jest ślub. Bez łez i trosk o logistykę to możliwe mityngi oraz spotkania towarzyskie – doskonała sala konferencyjna firmy może pomieścić więcej więcej niż 100 gości na raz.

Podsumowując, Hotel Koronny oferuje nowoczesną salę weselną z pełnego zestawu usług cateringowych co sprawia , że Państwa Młodych biesiada czy też ceremonia religijna będzie najwygodniejsza i najbardziej pamiętana ze wszystkich!

Hotel Koronny to popularne miejsce na organizację przyjęcia weselnego. Znajduje się ono w starej zabytkowej willi, otoczonej bujną roślinnością i pięknym ogrodem. Ten romantyczny krajobraz stanowi idealne tło dla uroczystości zaślubin oraz innych okazji do świętowania.

Sala weselna Hotelu Koronnygo o powierzchni 600m2 pomieści do 250 gości. Przestronne i gustowne wnętrze pozwoli gościom na swobodne przemieszczanie się po sali oraz swobodne korzystanie z odpowiednich udogodnień. Przygotowano mnóstwo różnorodnych dodatków, w tym meble, multimedia, środki technologiczne oraz programy oprogramowania do tworzenia nastroju.

W Hotelu Koronnym zaczarowane jest wszystko: dekoracje ścian, podłogi, zasłony, a nawet dostarczona akustyka sali. Młode pary mogą liczyć na towarzystwo kompetentnych i profesjonalnych pracowników, którzy tworzą niewiarygodną atmosferę dobrego biesiadowania.

Za niską cenę można kupić skomponowaną na miarę cocktail-party lub modną imprezę z muzykantami oraz DJ-em. Goście mogą korzystać z bogatych ofert gastronomicznych Hotelu Koronnygo – poczynając od meksykańskiego brunchu a skończywszy na smaki grecji.

Koronny Hotel jest świetnym miejscem do przyjęcia, a jego sala weselna jest niezwykłym miejscem na piękną ceremonię ślubną. Wyjątkowa informacja o sali weselnej: zaledwie 39 metrów kwadratowych – wystarczająco duże, aby zmieścić 40 gości, a jednocześnie niewielkie, aby to miejsce stało się siedliskiem miłej i intymnej atmosfery godnej dnia ślubu. Do tego trzeba dodać, że Koronny Hotel położony jest w samym centrum serca Krakowa, co czyni go idealnym miejscem na romantyczną ceremonię i idealnym tłem do fotografii dla gości ślubnych.

W ofercie, oprócz przytulnej i stylowej Sali Weselnej, Koronny Hotel oferuje również organizację cudownego przyjęcia, zapewnia całodniowy catering wraz z wykwintnymi domowymi daniami lub regionalnymi specjałami. Urzekający pełen uroku strefa baru pomoże stworzyć magiczną atmosferę Twojej ceremonii ślubnej.

Najważniejszym celem Koronny Hotel jest sprawienie, by Twój dzień ślubu pozostał w twoim sercu na zawsze. Dlatego też hotel bardzo starannie rozważa każdy szczegół i obejmuje swoje usługi troskliwym podejściem oraz profesjonalizmem. Dzięki temu sprawi Ci wspaniałe wesele, które zasługuje na taki szczególny dzień!