Hotel Koronny – zorganizuj imprezę okolicznościową

Jeśli planujecie zorganizować szczególną imprezę okolicznościową i szukacie idealnego miejsca, Hotel Koronny jest dokładnie tym, czego potrzebujecie!

Legenda głosi, że kiedyś w Koronnym Hotelu odbywały się wielkie hulanki. Od tego czasu wiele się zmieniło. Hotel może dziś pochwalić się eleganckim interioerem i szerokim wyborem usług.

Wnętrza salonu balowego będą pasować do różnych okazji i motywów przewodnich. Można tu przystroić bankiety, przyjęcia weselne, uroczystości komunijne oraz spotkania biznesowe dla nawet 200 osób. Hotel zapewni odpowiedni profesjonalny personel, dzięki któremu z całą pewnością wasza impreza będzie doskonale obsłużona.

Co więcej, oferty rozciągają się także na catering. Każde menu jest dopasowywane indywidualnie do Waszych preferencji i gustu, dzięki czemu goście gwarantowanie będą zadowoleni z zaserwowanych produktów.

Jeśli chodzi o sam hotel – moglibyście skorzystać z oferty pokoi gościnnych na czas trwania imprezy. Zdecydowanie docenicie komfort hotelowego spa czy innowacyjny basen ze ślizgawkami, który na pewno rozbawi młodszych gości Waszej imprezy.

Jeśli czujecie, że idealnie oddaje to to czego szukacie – sprawdźcie oficjalną stronę hotelu Koronny i skontaktujcie się ze specjalistami – oni pomogą Wam odpowiednio przygotować oraz profesjonalnie zorganizować całe spotkanie okolicznościowe!

Świętowanie ważnych wydarzeń w grupie to doskonały sposób, by celebrować je w naprawdę wyjątkowy sposób. Jeśli szukacie idealnego miejsca do zorganizowania uroczystości z okazji Waszego jubileuszu, ślubu czy urodzin, oto idealne rozwiązanie – Hotel Koronny!

Hotel Koronny oferuje luksusowe zakwaterowanie z najwyższym standardem obsługi gości. Sala bankietowa hotelu daje możliwość przygotowania przyjęcia dla do 100 osób w eleganckim i wygodnym otoczeniu. Szef kuchni profesjonalnie przygotuje menu ustalone ze szczegółami tak, aby odpowiadało ono indywidualnym gustom i upodobaniom klientów. A obsługa personelu na pewno stanie na wysokości zadania i zadba o nieskazitelną organizację przygotowań do imprezy okolicznościowej oraz doskonałe wykonanie usług barmańskich oraz cateringowych.

Organizując swoje wydarzenie w Hotelu Koronny, możesz mieć pewność, że będzie to doskonała okazja do cieszenia się z najbliższymi i celebrowania najważniejszych momentów życia we wspaniałym otoczeniu i wspaniałej atmosferze. Przekonaj się sam – odwiedź Hotel Koronny już dziś!

Jeśli szukacie miejsca idealnego na organizację imprezy okolicznościowe, to Hotel Koronny może być wyborem idealnym. Jest to stylowa, pięciogwiazdkowa sala bankietowa, ulokowana kilka kilometrów od Piaseczna.

Nasi klienci często zachwycają się unikalnym, przytulnym wnętrzem i miłą, profesjonalną obsługą. Sala posiada dwa tarasy z zieloną przestrzenią, ładnie oświetloną, i jadalnię z kryształowymi lampami. Lokalizacja jest wygodna i przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Jeśli chcecie zorganizować imprezę okolicznościową w Hotelu Koronny, możecie liczyć na takie udogodnienia jak dekoracje sali, katering i wyśmienite menu oraz inne usługi nietypowe (np. DJ). Pracownicy pomogą Wam przygotować czas i podzielić go na części, umożliwiając zorganizowanie ciekawego programu eventowego.

Jeśli chcecie powierzyć swoje spotkanie profesjonalistom i wyprawić najpiękniejsza imprezę okolicznościową naszego życia – Hotel Koronny będzie doskonałym miejscem na ten cel.

Jeśli szukasz doskonałego miejsca na zorganizowanie imprezy okolicznościowej, Hotel Koronny zapewni nam najlepszą obsługę i doskonałe warunki. Jest to idealne miejsce, aby cieszyć się pięknem motywu i krajobrazów, jak również kulturą i tradycjami tego malowniczego miasta.

Gwarantowane jest komfortowe i luksusowe doświadczenie. Dzięki wielu usługom, takim jak: restauracja, bar i spa, możesz cieszyć się pięknem hotelu i wspaniałymi usługami. Personel hotelu przygotuje imprezę zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, a Państwa goście będą zadowoleni z atmosfery na miejscu.

Miejsce jest tak unikalne, że goście wciąż mają wrażenia, że są daleko od domu. Wszyscy będą czuli się swobodnie w pięknych salach i restauracji. Możesz skorzystać z dodatkowych usług ślubnych i najlepszej obsługi, na jaką możesz sobie pozwolić.

Jeśli szukasz miejsca wyjątkowego do zorganizowania przyjęcia okolicznościowego, Hotel Koronny to doskonałe miejsce. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!